Рух добровольців Простір свободи

Рух добровольців

"Простір свободи"

Ми у Facebook


Хто ми

Новини

Фотогалерея

Відео

Проекти

Наша структура

Як до нас приєднатися

Контакти

Наша кнопка:


Партнери:ЗДАЙ КРОВ / ВРЯТУЙ ЖИТТЯ
maidan.org.ua

greencubator


Право навчатися українською

Право навчатися українською

Так називається просвітницька акція, розпочата Рухом добровольців „Простір свободи”. Вона спрямована на захист права отримувати освіту державною мовою на всій території України.

Активісти „Простору свободи” розміщують інформаційні плакати в Криму та інших територіях, де місцева влада перешкоджає відкриттю достатньої кількості українських шкіл та класів.

Кожна дитина має право навчатися якщо не в школі, то принаймні в класі з українською мовою викладання, роз’яснює „Простір свободи”, закликаючи батьків офіційно подавати заяви з відповідним проханням до місцевих органів освіти.

На випадок, якщо чиновники відмовлятимуться реєструвати заяви чи забезпечити навчання дитини державною мовою, на плакаті розміщено телефони та адресу, по яких потерпілі можуть повідомити про такі випадки.

Плакат „Право навчатися українською” можна скачати тут або отримати в друкованому вигляді у координаторів акції в Сімферополі, Києві, Луганську, Донецьку та Ужгороді, звернувшись за вказаними на плакаті координатами.


28.07.2009

Для друку

Фотогалерея
Фотогалерея

Рекомендуємо
прочитати