Рух добровольців Простір свободи

Рух добровольців

"Простір свободи"

Ми у Facebook


Хто ми

Новини

Фотогалерея

Відео

Проекти

Наша структура

Як до нас приєднатися

Контакти

Наша кнопка:


Партнери:ЗДАЙ КРОВ / ВРЯТУЙ ЖИТТЯ
maidan.org.ua

greencubator


Українське майбутнє для Криму

Українське майбутнє для Криму

- робоча конференція з такою назвою відбулася з ініціативи Руху «Простір свободи» у Сімферополі.

Її учасники – представники громадських організацій, науковці, освітяни, медійники – обговорювали ключові стратегічні завдання кримського українства.

Серед інших свої пропозиції щодо стратегії й тактики творення українського середовища на півострові висловили заступник Представника Президента України в Криму Валерій Пробий-Голова, голова Центру «Український дім» Андрій Щекун, голова кримської «Просвіти» Сергій Савченко, академік Української екологічної Академії наук Петро Вольвач.

В роботі конференції також узяли участь громадські активісти з Києва, серед яких - голова Фундації регіональних ініціатив Олександр Солонтай, один з лідерів Альянсу «Майдан» Михайло Свистович та координатор «Простору свободи» Тарас Шамайда.

Одним з головних завдань конференції (яка, до речі, проходила без запрошення гостей та преси) була координація дій всеукраїнських та кримських громадських організацій для забезпечення прав українців Криму та повноцінної інтеграції Криму в український інформаційно-культурний простір.

Напрацювання конференції ляжуть в основу діалогу громадськості з органами влади як на кримському, так і на всеукраїнському рівні.

Більше фото - в галереї


08.07.2008

Для друку

Фотогалерея
Фотогалерея

Рекомендуємо
прочитати