Рух добровольців Простір свободи

Рух добровольців

"Простір свободи"

Ми у Facebook


Хто ми

Новини

Фотогалерея

Відео

Проекти

Наша структура

Як до нас приєднатися

Контакти

Наша кнопка:


Партнери:ЗДАЙ КРОВ / ВРЯТУЙ ЖИТТЯ
maidan.org.ua

greencubator


Кінотеатри привчаються виконувати закон

Кінотеатри привчаються виконувати закон

Абсолютна більшість кінотеатрів виконує рішення Конституційного Суду та наказ Міністерства культури й туризму про дублювання іноземних фільмів українською мовою. Такий підсумок тритижневого моніторингу кінотеатрів, здійсненого Рухом добровольців «Простір свободи».
Зокрема, у Харкові, Одесі, Запоріжжі, Луганську та інших великих містах Сходу та Півдня після 1 березня не зафіксовано жодного факту порушень – демонструються лише фільми, дубльовані, озвучені чи субтитровані українською з оригінальних фільмокопій.
Водночас, окремі кінотеатри пішли на порушення Закону і демонстрували фільми російською мовою. Так, у місті Стаханов Луганської області в кінотеатрі «Мир» з 21 по 28 березня демонструється російською мовою фільм «Фатальне число 23», а в Сімферополі в кінотеатрі імені Шевченка до 5 березня російською крутили фільм «Астерікс на Олімпійських іграх». Обидва фільми демонструвалися без отримання державних посвідчень на право прокату, що за законом тягне конфіскацію всієї виручки від прокату цих фільмів.


24.03.2008

Для друку

Фотогалерея
Фотогалерея

Рекомендуємо
прочитати