Рух добровольців Простір свободи

Рух добровольців

"Простір свободи"

Ми у Facebook


Хто ми

Новини

Фотогалерея

Відео

Проекти

Наша структура

Як до нас приєднатися

Контакти

Наша кнопка:


Партнери:ЗДАЙ КРОВ / ВРЯТУЙ ЖИТТЯ
maidan.org.ua

greencubator


Сотні киян надсилають звернення меру з вимогою очистити місто від сміття

Сотні киян надсилають звернення меру з вимогою очистити місто від сміття

Близько 400 ідентичних звернень з вимогою вжити заходів для очистки Києва від сміття на ім’я Київського міського голови Леоніда Чернівецького написали учасники громадської кампанії «Зробимо Київ чистим!».

Мешканці всіх районів Києва, які 5 червня прибрали очистили від сміття понад 20 столичних парків, звертають увагу мера, що «незважаючи на працю людей, які прибирають сміття, а також на численні громадські акції з прибирання, місто залишається брудним». На думку людей, що власними руками прибирали своє місто, відповідальність за це не в останню чергу лежить на правоохоронних органах та міських службах.

«Кожен з людей, що підписав таке звернення, висуває до міського голови шість пропозицій» - пояснює координатор кампанії, представник Руху добровольців «Простір свободи» Юрій Пивоваренко, - «По-перше, оголосити дату, з якої міське сміття буде сортуватися й перероблятися; по-друге, забезпечити стягнення штрафів з тих, хто смітить (це сотні гривень з кожного порушника, а в масштабах міста – багатомільйонні суми); по-третє, встановити урни через кожні 100 метрів та біля кожної лавочки; по-четверте, прибирати сміття в зелених зонах; по-п’яте, вчасно вивозити сміття з заповнених урн та контейнерів; по-шосте, надати 1% ефірного часу муніципального радіо й телебачення для інформаційної кампанії , спрямованої на чистоту Києва».

Ініціатори кампанії підкреслюють, що всі їх вимоги реалістичні й прямо випливають із законодавства та сподіваються на позитивну реакцію міської влади.


23.06.2010

Для друку

Фотогалерея
Фотогалерея

Рекомендуємо
прочитати