Рух добровольців Простір свободи

Рух добровольців

"Простір свободи"

Ми у Facebook


Хто ми

Новини

Фотогалерея

Відео

Проекти

Наша структура

Як до нас приєднатися

Контакти

Наша кнопка:


Партнери:ЗДАЙ КРОВ / ВРЯТУЙ ЖИТТЯ
maidan.org.ua

greencubator


Одеські кінотеатри відповідатимуть за контрабанду?

Одеські кінотеатри відповідатимуть за контрабанду?

Рух добровольців «Простір свободи» надіслав звернення до Державної служби кінематографії із закликом притягнути до відповідальності власників мережі кінотеатрів «Родина – Москва – Звёздный» в Одесі.

8 березня активісти руху зафіксували в кінотеатрах мережі демонстрацію американського фільму «Острів проклятих» російською мовою, а не українською, як це передбачено законодавством.

«Простір свободи» з 2008 року моніторить кінотеатри щодо дотримання рішення Конституційного Суду N 13-рп/2007 від 20 грудня 2007 року. Конституційний Суд постановив, що «іноземні фільми не підлягають розповсюдженню та демонструванню в Україні, якщо вони не дубльовані або не озвучені чи не субтитровані державною мовою», а також вказав, що обов’язкове дублювання (озвучення, субтитрування) має «застосовуватися до всіх фільмокопій, які розповсюджуються в Україні, у тому числі й до тих, які використовуються для демонстрування таких фільмів».

Оскільки Державна служба кінематографії не видає посвідчень на прокат фільмів, дубльованих російською, у даному мова може йти про контрабанду фільмокопій.

У зв’язку з цим «Простір свободи» закликає Службу кінематографії за допомогою прокуратури, МВС та СБУ домогтися конфіскації виручки з неправомірної демонстрації фільмів, як це передбачено статтями 164-6, 164-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а також з’ясувати питання про контрабандне чи контрафактне походження фільмокопій.


09.03.2010

Для друку

Фотогалерея
Фотогалерея

Рекомендуємо
прочитати